Арт деко. Замовити дизайн проект. Дивитися готові приклади

Стиль арт-деко – привабливе направлення в декорі. Він характеризується суворою геометрією інтер’єру, енергійними кольорами та глянцевими поверхнями.

Особливості стилю:

  • чіткі лінії;
  • декор у вигляді згинів;
  • яскраві кольори;
  • великі дзеркала.

Для оформлення простору використовуються тільки натуральні матеріали. Популярне скло, дерево, нержавіюча сталь, алюміній. Обов’язково повинна бути присутня глянцева керамічна плитка. Це характерні особливості арт-деко.

Для оформлення частіше використовуються нейтральні відтінки. Присутній білий, сірий, сріблястий, коричневий кольори. Їх комбінують для створення привабливої атмосфери у приміщенні.

Деталі інтер’єру

Важливою деталлю є колір оформлення. Для спальні підійде бежевий відтінок із золотим відливом. На комоді в кімнаті ставлять кришталеві вироби, вази та статуетки. Чудово будуть виглядати декілька дорогих світильників, шкіряні меблі та тумба з дерева, що має лаковане покриття.

Для оформлення стін використовуються різні малюнки. Популярні візерунки, геометричні фігури, чіткі лінії. Всі елементи поєднуються, створюючи особливу атмосферу в приміщенні.

Для вибору меблів є декілька правил. Якщо стіни та стеля оздоблені у світлих кольорах, то меблі повинні бути темні. Для їх виготовлення використовується тільки натуральна шкіра. Ніжки стільців та столів можуть бути виконані в незвичній формі, яка придає оригінальності.

В стилі арт-деко використовується фурнітура. Характерною особливістю є плавні силуети. Всі елементи декору прикрашають орнаментом. Все в приміщенні виглядає дуже гармонійно та збалансовано.

Дехто любить на стінах картини. Але їх не повинно бути дуже багато, щоб не перенаповнювати кімнату.

Кухня в стилі арт-деко в Івано-Франківську

Чудово виглядає кухня в цьому стилі. Вона відрізняється присутністю красивих ваз, статуеток та інших деталей. На стелі встановлюється велика люстра, яка дає багато світла. Меблі виготовлені з дерева. Зверху їх покривають лаком. Також використовується скло, нержавіюча сталь, натуральна шкіра.

Переважають чорні та білі кольори. При їх вдалому комбінуванні можна створити незвичний для кухні дизайн. Присутні також сріблясті та коричневі відтінки.

В центрі кімнати розташовують обідній стіл та стільці. Навкруги розміщують піч, раковину та робочу поверхню, де відбувається приготування їжі.

Арт-деко в спальні

Центральним об’єктом у спальні є велике ліжко. Для арт-деко характерні хромовані ніжки та високе узголів’я. Поруч по обидва боки розташовують маленькі тумби. Це є важливою умовою для створення стилю.

Не дозволяється нагромаджувати спальню величезною кількістю предметів. Присутності дзеркал теж краще уникати. Там повинно бути багато вільного простору.

Для оформлення використовуються спокійні відтінки: білий, бежевий, коричневий, сірий, шоколадний. Зазвичай переважає тільки один колір, а інші лише доповнюють його. Характерною особливістю арт-деко в спальні є величезна люстра з кришталю або якісного скла.

Оформлення в стилі арт-деко в Івано-Франківську завжди виглядає чудово. Адже там є досить простору. Підходить стиль для великих приміщень, де потрібно вразити унікальним дизайном.

Всi права захищенi. © 2021