Японський

Дизайн квартири у японському стилі починається з вибору кольору стелі, стін та полу. Багато людей віддають перевагу світлим та ніжним відтінкам. Також треба звернути увагу на поверхні. Вони повинні бути гладкими. Це теж є особливістю цього стилю.

Центр кімнати завжди повинен залишатися порожнім. Туди заборонено ставити столи, стільці. По периметру розташовують дивани та інші меблі. У японців вона завжди виконані з натурального дерева.

Двері робляться з бамбука Для відкривання їх потрібно розсунути в різні сторони. Стелі виконуються завжди в формі прямокутнику або квадрату.

Особлива увага приділяється освітленню. На стелях розташовують світильники, які відображають приглушене світло. В продажі можна знайти настільні лампи з бамбука. Вони чудово підійдуть до японського стилю. Правильно організоване освітлення зробить атмосферу квартири затишною та комфортною.

Підходять і світильники з міді. Але їх зараз важко знайти в продажу. Такі елементи освітлення теж добре б виглядали в стилі японців.

Часто в цьому стилі роблять не квартири, а будинки. Якщо житло розташовано далеко від міста, де можна усамітнитись на деякий час, то такий дизайн-інтер’єр саме для вас.

Наші співробітники допоможуть розробити індивідуальний проект та створити унікальний зовнішній вигляд квартири чи будинку.

В якості текстилю купуються тільки натуральні тканини. Досить популярна бавовна. На ній повинні бути намальовані ієрогліфи або інші японські орнаменти. За допомогою текстилю дизайнери оформлюють вікна, ширми, спальне місце.

Простір кімнати повинен виглядати збалансовано. В якості декору вибираються характерні для Японії предмети яскравих відтінків:

  • картини;
  • гравюри;
  • статуетки;
  • посуд;
  • бонсай;
  • японські фонарі та подібний декор.

Чудово виглядає ванна кімната в японському стилі. Вона теж має особливості оформлення. Простір ділиться на декілька зон, між якими ставлять перегородки. В першій зоні можна вмитися, в другій – роздягнутися, а в третій – прийняти душ.

В кімнаті присутні вази, ширми, виконані з дерева та багато інших предметів інтер’єру. Такий стиль підходить для великих приміщень, де можливо встановити всі елементи декору.

Японський стиль підійде для кухні. Завдяки йому приміщення буде ще просторішим. Важливо зробити відділку світлого кольору, правильне освітлення і розташування меблів. В центрі нічого ставити не потрібно. На кухні повинен бути ідеальний порядок. Заборонено ставити зайві речі. Цей стиль забороняє використання важких меблів. Краще купити легкий гарнітур, який легко трансформується.

Якщо квартира зроблена в вигляді студії, то зону приймання їжі та відпочинку потрібно розділити дерев’яною ширмою. Для цієї мети можна використовувати бамбук.

Щоб отримати безкоштовну консультацію стосовно вашого житла, достатньо подзвонити за номером телефону, вказаним на сайті. Дизайнери та архітектори зможуть виїхати на місце для оцінки квартири, після чого вони розрахують вартість проведення робіт.

Всi права захищенi. © 2021