Класика. Замовити дизайн проект. Дивитися готові приклади

Класичний стиль в інтер’єрі найбільш популярний. Він у будь-які часи залишається актуальним. Характерними особливостями є пастельні відтінки і натуральні матеріали. Для оформлення використовуються білий, сірий і бежевий кольори. Додатково присутні червоні та бордові.

В класичному стилі визначають центр у вигляді комоду, столу або шафи. Навколо формується композиція: розміщують світильники, елементи декору. Все повинно бути розташовано симетрично.

В приміщенні повинно бути багато простору і світла. Цього можна досягти завдяки правильному розташуванню меблів, а також великій люстрі в центрі кімнати. По обидві сторони стіни встановлюють торшери, які теж додають освітлення. Дозволено використовувати настільні лампи та свічки.

Меблям потрібно приділити достатньо уваги. Їх виготовляють з натурального дерева твердих порід. Також використовується шкіряна оббивка. Біля стіни встановлюють старовинний журнальний стіл. За допомогою меблів можна поділити приміщення на декілька зон. Не рекомендується забувати про симетрію. Це характерна особливість класичного стилю.

Потрібно, щоб у приміщенні переважали світлі відтінки. Це правило в Івано-Франківську завжди працює.

Класичний стиль у спальні

У центрі спальні потрібно поставити велике ліжко. Кімнату оформлюють у пастельних відтінках. Доповнюють інтер’єр тумби, пуфи, маленькі столи. Потрібно приділити увагу текстилю. Він повинен бути якісний та натуральний. Краще зупинити свій вибір на бавовні.

Організація освітлення відбувається за допомогою кришталевої люстри. Додатково біля ліжка варто встановити маленькі світильники або бра.

Кухня класичного стилю в Івано-Франківську

Кухонні меблі виконують з натуральної деревини. Кімнату розділяють на дві зони. Перша виконує роль їдальні, де члени родини приймають їжу. Друга призначена для приготування. Зонування можна зробити в тому випадку, якщо дозволяє площа приміщення.

В кухні використовуються світлі та ніжні відтінки. Переважає білий, бежевий, сірий. Може використовуватися червоний, бордовий і фіолетовий. Кольори чудово комбінуються. Зазвичай вибирають тільки один відтінок, який буде переважати в оформленні кімнати. Інші тільки доповнюють дизайн, придаючи йому яскравості.

Оформлення будівлі або квартири в класичному стилі завжди залишиться популярним та актуальним. Адже такий дизайн тішить своїм зовнішнім виглядом, естетичністю та функціональністю. Деякі вважають, що класика – занадто суворий стиль для родини з маленькими дітьми. Але це не так. Це дуже привабливий та елегантний стиль, що здатен зробити інтер’єр незвичним.

Всi права захищенi. © 2021