Лофт

Ще в ХХ столітті в інтер’єрі став з’являтися стиль лофт. Для цього виконується повне перепланування квартири.

Лофт характеризується стриманим дизайном. В приміщенні не повинно бути нічого зайвого. Деякі вважають цей стиль недбалим. Адже у квартирі можна побачити не оштукатурені криві стіни, комунікації не сховані. В лофті присутні дерев’яні меблі.

Для стилю характерне створення квартири-студії. Прибираються зайві стіни. Відбувається повне перепланування приміщення. Створення студії є обов’язковою умовою. Також використовується різна фактура матеріалів, що допомагає добитися брутальності.

Концепцією лофту є поєднання різних архітектурних рішень. Чудово виглядають цегляні стіни в компонуванні з сучасними елементами декору.

Меблі у квартирі повинні бути простими, без зайвих деталей. В приміщенні переважають холодні відтінки стін та стелі. Немає ніякого зайвого декору. На вулицю можна дивитися через величезні вікна.

Стиль лофт має такі особливості:

  • повна відсутність стін у квартирі;
  • імітація цегляної кладки;
  • поєднання старих та сучасних елементів декору;
  • присутність графіті та плакатів теж не буде зайвою.

Стиль лофт підходить для просторих квартир з високими стелями. Адже важливу роль в створенні дизайну має фарбування їх у світлий колір. Якщо вам подобається відсутність зайвих деталей, багато простору та свіжого повітря в приміщенні, то цей стиль саме для вас.

Лофт чудово підходить для людей творчих професій. Завдяки вільному простору у квартирі можна зробити майстерню або організувати виставку. У великому залі можна розмістити власні картини або скульптури, на які будуть дивитися відвідувачі.

Стиль не потребує багато фінансових затрат, тому що не потрібно купувати багато модних меблів та елементів декору. Можна зробити висновок, що він підходить для економних людей, які не бажають витрачати кошти на зайві деталі.

Також лофт підійде сучасній молоді, яка хоче виділитися серед однолітків. Цей стиль дуже нестандартний. Кожен зможе облаштувати його по своєму.

Сучасні дизайнери розділяють лофт на декілька направлень. Перший вони називають богемним. В ньому поєднується класичний стиль та нестандартні меблі й аксесуари. Тут чудово комбінуються елементи нового та старого стилю. В приміщення часто розташовують старовинні скульптури, музичні інструменти, картини.

Друге направлення – гламурне. Воно відрізняється кольоровим рішенням. Тут поєднані пастельні відтінки стін з елегантними світильниками, торшерами. Використовується світлодіодне освітлення, яке робить приміщення більш яскравим.

Звертайтеся до дизайн-студії в Івано-Франківську, якщо хочете отримати безкоштовну консультацію або замовити створення дизайну в стилі лофт. Наші архітектори та дизайнери допоможуть розрахувати вартість послуг та створити комфортне житло для вас та вашої родини.

Всi права захищенi. © 2021