Мінімалізм

Для мінімалізму характерна суворість та стриманість. Цей стиль надзвичайно лаконічний. Він підійде для будь-якого приміщення. Мінімалізм нині популярний та сучасний дизайн. Для його створення потрібно звільнити простір. Він повинен бути розширеним, з великою кількістю повітря та світла.

Спеціалісти прибирають зайві перегородки. Якщо це не заборонено, то краще зробити з квартири студію. Є інший варіант. Замість дверних прорізів можливо зробити великі арки.

Особлива увага приділяється освітленню. Воно робиться яскравим. Деякі втілюють в життя ідею створення крапкового освітлення. На стелі розміщують невеликі плафони. Важливо, щоб власник оселі міг контролювати їх яскравість.

Головна ознака мінімалізму – відсутність маленьких елементів декору. Дизайнери намагаються зовсім прибрати зайві речі.

В цьому стилі використовуються корпусні меблі правильної форми. Перевага надається прямокутній або округлій формі. Для мінімалізму характерні нейтральні відтінки. Найбільш популярні – білий, сірий та чорний. Для надання приміщенню акценту використовуються яскраві кольори. Наприклад, червоний або блакитний.

Для створення приємного зовнішнього вигляду використовуються тільки якісні матеріали. Перевага надається натуральному дереву та мармуру.

Стелі роблять натяжними. Використовують однотонні кольори. Найбільш популярні – білі. Якщо стеля звичайна, то її фарбують білою або сірою фарбою.

Для багаторівневої поверхні можна зробити незвичайне освітлення. Для цього достатньо монтувати невеликі світильники. Така стеля допоможе розподілити приміщення на різні зони.

В дизайн-студії в Івано-Франківську можна замовити послуги зі створення інтер’єру в стилі мінімалізм. Наші спеціалісти готові оцінити стан квартири, розрахувати вартість робіт та розпочати виконання ремонти «під ключ». Вам не обов’язково знаходитися поряд і контролювати бригаду робочих. Ми зробимо все за вас.

Розпочинаємо роботу завжди однаково. Вислухаємо бажання замовника та зробимо все, щоб він був задоволеним.

Всi права захищенi. © 2021