Модерн

Наша компанія пропонує створити квартиру вашої мрії у стилі модерн. Для нього характерна ніжність і м’якість, тому він підійде для романтичних осіб.

В цьому стилі всі меблі повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів. Найдоступнішим є дерево. За допомогою нього створюють покриття на підлогу, меблі та деякі елементи декору. При цьому його забороняється фарбувати. Його структуру повинно бути видно.

Прямі лінії зовсім відсутні. Всі елементи мають заокруглені кути, плавні лінії. Це стосується як меблів, так і декору. При цьому характерна повна відсутність симетрії.

Дуже гарно будуть виглядати малюнки тварин та рослин на стінах. Але це не є обов’язковим правилом. Вікна виконують в формі арки, яку теж можливо розписати візерунками. Двері роблять у формі прямокутника. Їх теж можна виконати у вигляді арки.

Для модерну потрібно, щоб у квартирі було багато вільного простору. Тому стиль підходить для приміщень з великою площею. Якщо є можливість, краще прибрати перегородки та зробити студію. Це дозволить поділити одну велику кімнату на зони.

Розділення відбувається на підлозі за допомогою ліній. Але вони не повинні бути прямими. Виділяти зони можна також ковдрами, меблями та декоративними елементами.

Оформлення квартири в стилі модерн чудово підходить для нестандартного планування приміщення. Цим способом можна приховати недоліки.

Для модерну краще використовувати ніжні кольори. Вони повинні бути непомітними. Підійде бежевий, сріблястий та коричневий відтінки. Вони придадуть інтер’єру романтичний характер. Для контрасту іноді використовуються червоні та жовті кольори.

Наші спеціалісти для створення модерну виділяють в приміщенні один елемент, на якому потрібно зробити акцент. Деталь повинна першою притягувати погляд. Після цього вже створюються додаткові кольорові рішення. Головне – не використовувати багато різних відтінків, щоб не отримати в результаті веселку. Дизайн в стилі модерн повинен радувати очі. Співробітники студії в Івано-Франківську дотримуються цього правила.

Особливу увагу потрібно приділити стелі. Її можна добре прикрасити. Деякі замовляють ліпнину з гіпсу на стелі. Дизайнери нашої студії виконають будь-яке побажання клієнта.

Часто на стелі розміщують вітражі. Вони є важливою характерною особливістю модерну. Якщо там ще зробити приглушене освітлення, це надасть незвичну атмосферу в приміщенні. Вітраж – чудовий спосіб створити унікальний дизайн, якого не буде ні у кого.

Що стосується підбору меблів, то вони, в першу чергу, повинні бути комфортні. Власник квартири повинен мати можливість відпочити. Їх кількість потрібно продумати з урахуванням призначення кімнати. Адже їх не повинно бути багато. Важливо, щоб в приміщенні було комфортно, багато простору, світла та повітря. Вибрати меблі, які підійдуть до модерну, допоможуть дизайнери в Івано-Франківську.

Всi права захищенi. © 2021