Ремонт «під ключ»

Наші спеціалісти виконують ремонт квартир «під ключ» в Івано-Франківську. Нині багато людей користуються цією послугою. Це означає, що робота виконується від початку до кінця. Замовник віддає ключі від оселі співробітникам компанії. Клієнт бере участь в складанні технічного завдання, вибирає матеріали, меблі та аксесуари. Більше він нічого не контролює. Через деякий час замовник приймає квартиру з вже готовим дизайном інтер’єру.

Всі турботи наша компанія бере на себе. Достатньо тільки пояснити бригаді, що люди очікують від їх роботи. Між двома сторонами складається договір. Він підписується та завіряється нотаріусом. Також з’ясовується вартість послуг компанії. Всю суму треба відразу сплатити.

Ремонт «під ключ» в Івано-Франківську виконується справжніми професіоналами. У ньому беруть участь будівельники, дизайнери, архітектори, сантехніки, електрики. Вони швидко та якісно виконують весь комплекс робіт. Завершальним етапом є прибирання квартири. Тільки після цього її можна віддавати замовнику.

Ремонт «під ключ» має багато переваг:

  • його вартість набагато дешевша, ніж, якщо робити окремо кожну кімнату;
  • нічого доплачувати не потрібно, адже сума обговорюється заздалегідь;
  • клієнт може бути впевненим в якості виконаних робіт та закуплених матеріалів.

Замовити ремонт «під ключ» можна в дизайн-студії в Івано-Франківську. Ми готові уважно вислухати ваші побажання, запропонувати нові ідеї та затвердити кошторис. Ця послуга ідеально компонується з дизайнерським наглядом. Адже спеціалісти обов’язково навідуються до квартири та контролюють виконання замовлення.

Ремонт квартири «під ключ» складається з декількох етапів.

  1. Складання проектної документації.
  2. Купівля матеріалів, меблів, аксесуарів.
  3. Монтаж електрообладнання та комунікацій.
  4. Оздоблювальні роботи, які охоплюють утеплення приміщення, монтаж вікон та дверей.
  5. Виконання унікального дизайну квартири.

Кожному клієнту наша компанія видає окремий кошторис та інструкцію щодо строків виконання кожного етапу.

Перед прийняттям роботи замовник може оглянути квартиру, а також перевірити чи працюють електричні прилади та інше обладнання. У разі виявлення помилок наші спеціалісти готові їх виправити безкоштовно.

Всi права захищенi. © 2021