Ціни

Ціни на дизайн інтер’єру відрізняються. Є декілька пакетів виконання роботи.

Назва

Ціна

Базовий

350-400 грн./м2

Розширений

600 грн./м2

VIP-пакет

750-800 грн./м2

Базовий варіант створення дизайну саме для вас, якщо потрібно зробити проект, ескізи та візуалізацію за допомогою професіоналів. Але купувати матеріали та меблі прийдеться самостійно. До цього пакету послуг входять заміри приміщення, план стелі та підлоги, місця розміщення електричних точок. Далі вам потрібно самостійно наймати спеціалістів для виконання плану.

Базовий варіант найбільш поширений на ринку послуг. Він складається з розробки технічного завдання та створення візуалізації майбутньої квартири в Івано-Франківську. Його виконання займає до місяця.

Розширений пакет теж популярний. Але він потребує більше часу та сил на виконання, тому й коштує дорожче. До нього входить не тільки створення проектної документації, але й допомога в купівлі матеріалів, меблів, сантехники. Наші спеціалісти готові виїхати з вами по магазинах, щоб підібрати те, що дійсно потрібно. Все це займає приблизно 2 місяці. Цей пакет послуг в Івано-Франківську останнім часом став дуже популярним.

До VIP-пакету входить повна вартість дизайну, починаючи від створення проектної документації. Спеціалісти розроблять проект, допоможуть купити необхідні матеріали. При цьому буде здійснюватися регулярний дизайнерський нагляд. Наші дизайнери будуть відвідувати квартиру в Івано-Франківську та слідкувати, щоб не було ніяких відхилень від проектної документації.

Цей пакет буде втілюватись в життя до 10 місяців. Але власники квартири зможуть отримати якісний ремонт та дизайн без зайвого головного болю та клопотів.

Ціна на створення дизайну залежить від місця знаходження приміщення. Якщо його розташовано далеко від студії, то вартість робіт буде вищою. Також велику роль в розрахунку кошторису грає кількість кімнат в квартирі, а також їх площа. Адже чим вона більша, тим дорожчою вийде розробка дизайну.

Площа, вказана в паспорті БТІ, може значно відрізнятися від реальної. Тому наші спеціалісти проводять заміри для її розрахунку.

Ціна дизайну інтер’єру залежить від складності виконуваних робіт. Якщо потрібно зробити кімнату в унікальному стилі, використовуючи ліпнину та подібні елементи декору, то вартість послуг буде набагато більшою. Це займає багато часу, тому робиться велика націнка.

Вартість дизайну залежить від етапів розробки, які потрібно виконати:

  • продумування планування та розташування предметів інтерєру;
  • створення чорнового проекту та його узгодження;
  • розробка кінцевої документації;
  • візуалізація майбутньої квартири;
  • підбір елементів декору, меблів, сантехнічних та електричних приладів, матеріалів відділки.

Якщо знадобиться подальший дизайнерський нагляд, то вартість послуг студії в Івано-Франківську буде вищою.

Ціна формується індивідуально. При цьому враховуються потреби та побажання замовників. Наші дизайнери здатні знайти підхід до кожного клієнта. Є можливість замовити, наприклад, систему кондиціонування. Але для цього знадобиться розробка схеми, тому й вартість послуг зросте.

Завдяки справжнім професіоналам ви зможете створити стильне та комфортне житло для всієї родини.

Всi права захищенi. © 2021